WYGINAM ŚMIAŁO CIAŁO, czyli treningi Psi Fitness w Psim Klubie

Psi Fitness to ciekawa aktywność dla wszystkich właścicieli czworonogów, którzy chcieliby zadbać o zdrowie i dobrą kondycję swoich podopiecznych.

To nie tylko zabawa, ale przede wszystkim inwestycja w zdrowie, ponieważ poprzez tego typu ćwiczenia wzmacniamy mięśnie głębokie organizmu, które stabilizują układ kostny i pomagają zachować prawidłową postawę ciała. Podczas treningu wykorzystujemy różnego rodzaju piłki do rehabilitacji, maty, stołki, drążki, berety sensoryczne o różnych stymulujących fakturach.


TERMINY i ZAPISY – brak terminów

Zapraszamy tylko zdrowe pieski niemające przeciwwskazań do tego typu aktywności bądź pieski posiadające skierowanie od rehabilitanta/weterynarza na konkretną formę ćwiczeń.

O prowadzącej:
Agnieszka Kałek – Instruktor Fitness Dog

Swoją przygodę z psim światem rozpoczęła wraz z pojawieniem się w ich domu psa rasy kooikerhondje, Ediego, w 2013 roku. Agnieszka spełniła nie tylko marzenie swojego młodszego syna Gustawa, ale również swoje z dzieciństwa. Razem przeszli długą drogę edukacyjną i próbowali różnych psich sportów m.in. agility oraz mantrailing , ale psi fitness to zdecydowanie ten rodzaj aktywności, w którym czują się najlepiej. Dopełnieniem całości są treningi z posłuszeństwa, które potwierdzają ich wzajemną chęć współpracy.

Agnieszka chętnie i systematycznie poszerza swoją wiedzę z dziedziny kynologii, a komunikacja psia to to co fascynuje ją najbardziej

Uczestniczka wielu kursów, seminariów i warsztatów:
1. Kurs zawodowy instruktor szkolenia psów/treser psów Psia Wachta
2. Kurs doszkalający „Nos do góry”
3. Wykład „Coaching w sportach kynologicznych”, Monica Wickstrom
4. Seminarium „Jak rozmawiać z psem?”, Paulina Ziółkowska
5. Konferencja „Wpływ diety na zachowania psów”, Izabela Sekuła, Agnieszka Penkala, Agata Juszczyk, Iwona Tarnowska-Ciosek
6. Seminarium „Osobowość, genetyka, emocje u psów”, Prof. Adam Miklosi
7. Warsztaty „Fitness jako trening uzupełniający w sportach kynologicznych i planowanie treningów pod kątem optymalnego przygotowania motorycznego”, Paula Gumińska
8. Seminarium „Praca z psem nadpobudliwym”, Katarzyna Bargiełowska, Sylwia Karkowska
9. Warsztaty „Psie rozmowy”, Roksana Moska, Natalia Kujawa
10. Seminarium „Poadopcyjne problemy u psów i kotów” Lek. Vet. Jolanta Łapińska
11. Warsztaty „Radość z tropienia”, Roksana Moska
12. Warsztaty „Brainwork”, Sylwia Trambacz-Oleszak
13. Warsztaty „Klasy komunikacji” Talking Dogs
14. Warsztaty „Klasy komunikacji”, Federico Bettoni
15. Warsztaty „Klasy komunikacji”, Marina Garfagnoli
16. Warsztaty „Techniki uwalniania powięzi u małych zwierząt”, Marcin Szkolnicki
17. Warsztaty „Psi Detektyw” („Super Sniffers lev.1), Louise Wilson


REGULAMIN
1. Na pierwszych zajęciach, Właściciel zobowiązany jest do przedstawienia zaświadczenia od lekarza weterynarii zawierającego informacje o przebytych szczepieniach i odrobaczeniach oraz ogólnym stanie zdrowia psa.
2. Zajęcia odbywają się w sali na zamkniętym terenie.
3. Na zajęcia przychodzimy punktualnie. Pies przed zajęciami powinien odbyć kilkunastominutowy spacer.
Obowiązki każdego kursanta podczas zajęć:
– pies jest asekurowany przez Właściciela.
– Właściciel odpowiada za szkody wyrządzone przez siebie i swojego psa podczas zajęć oraz zobowiązuje się do pokrycia związanych z nimi kosztów w czasie nie dłuższym niż 1 miesiąc.
– Każdy właściciel jest zobowiązany do sprzątania po własnym psie.
– osoba, który narusza warunki uczestnictwa w zajęciach, wykonując czynności nie zgodne z naszymi zasadami pracy, zachowuje się nagannie w stosunku do psa, może zostać wydalona z obiektu, bez zwrotu kosztów szkolenia.
– osoba biorąca udział w szkoleniu wyraża zgodę na publikację wizerunku swojego i psa (zdjęć i filmów) do celów marketingowych Zrównoważonego Psa.
4. Odpłatność za udział w kursie należy uiścić najpóźniej w ciągu 4 dni roboczych od daty wysłania zgłoszenia, ale nie później niż 2 dni przed rozpoczęciem kursu.W przypadku braku wpłaty zgłoszenie zostanie anulowane.
5. W przypadku rezygnacji z kursu, pieniądze nie zostaną zwrócone. Jeżeli osoba zgłosi pisemnie min 4 dni przed rozpoczęciem kursu, istnieje możliwość oddania połowy wpłaconej kwoty.
6. Wysłanie zgłoszenia oraz wpłata na konto za konkretny kurs, jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
7. Zrównoważony Pies zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany terminu kursu oraz zobowiązuje się do wcześniejszego powiadomienia o tym fakcie uczestników szkolenia. W sytuacji odwołania kursu lub zmiany jego daty klientom przysługuje zwrot całej kwoty wpłaty.
8. W przypadku odwołania zajęć z powodu choroby trenera, zajęcia zostają przeniesione na inny, pasujący wszystkim termin.

9. Uczestnik, zapisując się na kurs wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów związanych z realizacją kursu. Uczestnik ma prawo do wglądu do tych danych i wprowadzania zmian.